• RADA ŠKOLY

      • Predseda rady školy:  Ing. Juraj Luščák

        Podpredseda rady školy:  Ing. Dušan Majerník

        Členovia:

        Zástupcovia zriaďovateľa:

        Mgr.  Martin Chalupka - 5. 9. 2020 - 3. 2. 2023

        PhDr.  Viera Hybenová - 4. 2. 2019 - 3. 2. 2023

        Ing.  Ľubomír Pankuch - 4. 2. 2019 - 3. 2. 2023

        Mgr.  Roman Porubän - 4. 2. 2019 - 3. 2. 2023

        Zástupcovia rodičov:

        Ing.  Dušan Majerník - 9. 2. 2019 - 8. 2. 2023

        Mgr.  Marek Klimko - 9. 2. 2019 - 8. 2. 2023

        Bc.  Pavel Drotár - od 1. 9. 2020 - 8. 2. 2023

        Zástupcovia pedagogických zamestnancov:

        Mgr.  Zuzana Martausová - 25. 1. 2019 - 24. 1. 2023

        Ing.  Juraj Luščák - 25. 1. 2019 - 24. 1. 2023

        Zástupca nepedagogických zamestnancov:

        Emília Sabolová - 25. 1. 2019 - 24. 1. 2023

        Zástupca žiakov EKG v školskom roku 2020/2021:

        Natália Ivanková Macejová - 1. 7. 2021 - 30. 6. 2022